Broker | Broker

Asystent/ka Zarządu

W związku z niezmiennym dynamicznym rozwojem firmy, poszykujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Zarządu
Obowiązki:
– prowadzenie sekretariatu biura i Zarząd,
– organizacja i protokołowanie spotkań Zarządu,
– kompleksowe wsparcie prac Zarządu spółki,
– prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych,
– organizacja wewnętrznych spotkań,
– zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną,
– komunikacja wewnętrzna pomiędzy Zarządem i pracownikami,
– koordynacja obiegu umów z klientami i podwykonawcami,
– aranżacja podróży służbowych Zarządu,
– współpraca z hotelami i agencją podróży służbowych,
– obsługa Klientów i Gości firmy.
Wymagania:
– wykształcenie wyższe ( administracja),
– minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– profesjonalizm i pewność siebie,
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office,
– umiejętność pracy pod presja czasu,
– doskonała komunikacja ustna i pisemna,
– dynamizm w działaniu,
– odpowiedzialność, samodzielność, lojalność.
Oferujemy:
– stałą pracę w dużej, stabilnej firmie,
– możliwość zdobycia rozległego doświadczenia zawodowego,
– pakiety medyczne
– ubezpieczenie grupowe.
CV prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@broker.stg.pl

Brak załączonych plików.