Przedstawiciel Handlowy – Trójmiasto, Starogard Gdański, Tczew | Broker

Przedstawiciel Handlowy – Trójmiasto, Starogard Gdański, Tczew

Obowiązki:

  • Organizacja spotkań handlowych i prezentowanie ofert
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • Monitorowanie potrzeb rynku
  • Raportowanie wyników pracy
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
  • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy
  • Stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Silna motywacja do osiągania stawianych celów
  • Umiejętność samodzielnej pracy, a także pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Gotowość do pracy w terenie oraz częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomość branży materiałów budowlanych oraz lokalnego rynku - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta kierowana wyłącznie do doświadczonych handlowców z branży budowlanej

  • Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie bez górnej granicy
  • niezbędne  narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • elastyczny czas pracy

Brak załączonych plików.