Nasze oddziały

chojnicki gdansk gdanski kwidzynski tczewski1 tczewski2 malborski1 malborski starograd1 starograd2

Śniadanie z firmami TYTAN oraz DOLINA NIDY w oddziale Rokocin

Dnia 5 grudnia w hurtowni budowlanej BROKER, w oddziale Rokocin, odbyło  się śniadanie połączone ze szkoleniem. Firma TYTAN zaprezentowała zestaw pian i pianoklej – jako technologię przyszłości. Natomiast DOLINA NIDY przedstawiła tynki gipsowe twarde oraz maszynowe nakładanie gładzi.
Bardzo dziękujemy za liczne przybycie to było ostatnie w tym roku śniadanie dla wykonawców.
Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku na śniadania 🙂


EKOGROSZEK dostępny w hurtowniach BROKER !

(więcej…)


Śniadanie z firmą ROCKWOLL w oddziale Rokocin

Dnia 23 listopada 2017 roku odbyło się śniadanie, na którym odbyło się szkolenie firmy ROCKWOLL. Tematem szkolenia była izolacja poddasza wełną skalną ROCKWOLL.


Szkolenie dekarskie dla wykonawców w Centrum Wypoczynkowym Twardy Dół

21 października 2017 roku zorganizowaliśmy kolejne szkolenie lecz tym razem dla dekarskich firm wykonawczych.
Na początek firma Izohan przygotowała krótką prezentację o swoich produktach, a potem kto chciał mógł spróbować swoich sił w zgrzewaniu papy izolmat termoklej. Firma Rockwool zaprezentowała pokaz izolacji nakrokwiowej. Natomiast firma Velux przedstawiła swoją najnowszą ofertę okien trzyszybowych i nie tylko.
Po części szkoleniowej czekała na gości pyszna kolacja i przyjemna integracja którą rozpoczęła Pani Ewa swoim śpiewem jak na wieczór w Las Vegas przystało. Później ruletka, poker, fotobudka i w miedzy czasie różne konkurencje.
Tak oto zakończyliśmy serię szkoleń dla wykonawców w roku 2017

 


Pokaz produktów firmy Blue Dolphin

Dnia 19.10.2017 roku firma Blue Dolphin prezentowała swoje produkty w oddziale Gdańsk, ul. Galaktyczna 38


Śniadanie z firmami ICOPAL i KERAKOLL w oddziale Rokocin

Dnia 19 października 2017 roku w oddziale Rokocin odbyło się śniadanie. Prezentowany był kominek wentylacyjny połaciowy do dachów skośnych pod dachówkę przez firmę ICOPAL, natomiast firma KERAKOLL prezentowała klej do płytek.


Dnia 17.10.2017 r. Zapraszamy na spotkanie z Ekspertem od Malowania

Zapraszamy na spotkanie z ekspertem od Malowania „Malowanie Dekoracyjne w jeden Weekend !!! ”

Miejsce: Broker Borkowo

Dzień: 17.10.2017 rok

Godzina: 11:00 – 15:00

 


Szkolenie Ogólnobudowlane dla wychowawców w Centrum Wypoczynkowym – Twardy Dół

7 października 2017 odbyło się Szkolenie Ogólnobudowlane dla wykonawców w Centrum Wypoczynkowym Twardy Dół.
Szkolenie przeprowadziły firmy: Knauf Insulation, Soudal, Jawar oraz Xella.
Tradycyjnie po części szkoleniowej dla naszych gości czekała pyszna kolacja oraz wieczór pełen atrakcji.

Dziękujemy prelegentom za prowadzenie szkoleń oraz wszystkim gościom za przybycie.


Grill z firmami HAMAR i ATLAS w oddziale Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 38

Dnia 11.10.2017 r odbył się GRILL w naszym oddziale Gdańsk Osowa ul Galaktyczna 38 z firmami HAMAR i ATLAS.

 


Śniadanie z firmami IZOLEX i URSA w oddziale Rokocin

Serdecznie zapraszamy w czwartek (28.09.2017r) na śniadanie do naszego oddziału Rokocin  z firmami IZOLEX i URSA ! Pyszne kanapki i świeżo parzona kawa. Nie może was zabraknąć !

 


Śniadanie z firmą ATLAS w oddziale Gdańsk – Borkowo

Serdecznie zapraszamy w czwartek (28.09.2017r) na śniadanie do naszego oddziału Gdańsk – Borkowo z firmą ATLAS! Pyszne kanapki i świeżo parzona kawa. Nie może was zabraknąć !

 

 

 


Otwarcie specjalistycznego Centrum Pomocy Dzieciom w Starogardzie Gdańskim

Dnia 22 września 2017 roku uczestniczyliśmy w Otwarciu specjalistycznego Centrum Pomocy Dzieciom w Starogardzie Gdańskim!

 

 

 


Śniadanie z firmą MAJSTERPOL do oddziału w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy w czwartek (21.09.2017r) na śniadanie do naszego oddziału z firmą MAJSTERPOL!
Pyszne kanapki i świeżo parzona kawa. Nie może was zabraknąć !


Śniadanie z firmą KNAUF w Gdańsku

Dnia 14 września 2017 roku, w naszym oddziale odbyło się szkolenie-śniadanie z firmą Knauf o tematyce: masy szpachlowe i systemy glazurnicze.
Firma Knauf przygotowała się profesjonalnie, a uczestnicy szkolenia skorzystali z wiedzy i doświadczenia techników Knaufa. Klienci zapoznali się z nowościami produktowymi,
których jakość mogli sami przetestować, również i nasi doradcy skorzystali z okazji i ugruntowali swoją wiedz

 


LETNIA PROMOCJA BALEXMETAL

W naszych oddziałach trwa letnia promocja z BALEXMETAL, w której czekają na Was spodnie dekarskie. Więcej informacji w naszych oddziałach. Zapraszamy !

 


1 urodziny naszej hurtowni Broker w Rokocinie

27 maja  w sobotę świętowaliśmy  1 urodziny naszej hurtowni Broker w Rokocinie! Dla wszystkich którzy nas odwiedzili czekał pyszny poczęstunek w postaci grillowanych specjałów. Zaplanowane liczne konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem zwycięzcy otrzymali profesjonale elektronarzędzia firmy Makita oraz narzędzia ogrodowe. Gratulujemy! Dla najmłodszych gości czekała dmuchana -zjeżdżalnia, animatorzy zabaw, malowanie twarzy. Na urodzinach wystawiło się wielu dostawców którzy przygotowali profesjonalne pokazy asortymentu. Na stoiskach klienci mieli okazję przetestować produkty, poznać nowości na rok 2017 oraz uzyskać fachowe porady. Z naszej strony, specjalne podziękowania dla marek Velux, Roben ,Izohan, Koramic, Brass,Hörmann, Ginter, Styropian Plus, Unicom Nord, Izolex, Mapei, Kleib, Wkręt-met, Porta, PPG, Plewa, Knauf, Bolix, Schiedel, Atlas, Dolina Nidy, Knauf Insulation, ROCKWOOL za pomoc w organizacji imprezy!
Dziękujemy za tak liczne przybycie!

 


Tytan i Fast w Rokocinie

Do cyklicznych spotkań zaprosiliśmy 24 maja tym razem  firmy Tytan i Fast.
Główną tematyką spotkania były gładzie, hydroizolacja, docieplenia oraz pianokleje Tytan.


Szkolenie dotyczące nowości w systemach ociepleń z firmą Atlas

W dniu 27 kwietnia 2017 roku w naszym oddziale odbyło się szkolenie  dotyczące nowości w systemach ociepleń z firmą Atlas.
Podczas szkolenia odbyła się prezentacja przedstawiająca system odporny na uszkodzenia mechaniczne, efekt deski i cegły. Dla uczestników szkolenia został przygotowany grill.
Taki sposób szkolenia połączony z integracją i poczęstunkiem okazał się bardzo udany, frekwencja dopisała, pogoda również, a uczestnicy z chęcią brali udział w praktycznych zadaniach.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczną obecność oraz firmie Atlas za profesjonalizm podczas prowadzenia szkolenia.


8 kwiecień – Szkolenie Dekarskie w Twardym Dole

8 kwietnia 2017 odbyło się Szkolenie Dekarskie dla wykonawców w Centrum Wypoczynkowym Twardy Dół którego byliśmy organizatorem.
Szkolenie poprowadziły takie firmy jak ICOPAL, Balex Metal, Velux oraz Dörken.
Wielu wykonawców którzy z nami współpracują mieli szansę poznać dokładną specyfikację flagowych pap ICOPAL oraz zobaczyć pokaz klejenia papy.
Podczas szkolenia firmy Balex Metal poznaliśmy nowy produkt THERMANO to nowoczesna termoizolacja dachu płaskiego zarówno do zastosowania na podłożu z blachy trapezowej, jak i stropie betonowym.
Pan Michał Iwan  z firmy Velux bardzo ciekawie przedstawił ofertę nowych energooszczędnych okien 3-szybowych.
Natomiast przedstawiciel firmy Dörken Pan Mariusz Długosz opowiedział nam o programie klejenia DELTA oraz taśmach kalenicowych DELTA.
Po części szkoleniowej dla naszych gości czekała pyszna kolacja oraz wieczór pełen atrakcji.
Nasi goście mieli okazję poczuć się jak w prawdziwym kasynie Vegas.
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.


25 marzec- Szkolenie Ogólnobudowlane w Twardym Dole

25.03.2017r. odbyło się Szkolenie Ogólnobudowlane dla wykonawców w Centrum Wypoczynkowym Twardy Dół, którego byliśmy organizatorem. Do poprowadzenia szkolenia zaprosiliśmy takie firmy jak   Rockwool, Atlas, Xella oraz Leier.
Wielu wykonawców którzy z nami współpracują mieli szansę poznać bliżej specyfikację wełny skalnej Rockwool oraz poznać jej zalety. Podczas szkolenia firmy Atlas poznaliśmy nową innowacyjną metodę mocowania płyt ATLAS M-SYSTEM. Pan Jacek Kulling z firmy Xella bardzo ciekawie przedstawił ofertę betonu komórkowego YTONG jak i bloków wapienno-piaskowych Silka.
Natomiast przedstawiciele firmy Leier opowiedzieli nam historię swojej firmy jak i przedstawili swoje produkty. Po części szkoleniowej dla naszych gości czekała pyszna kolacja oraz wieczór pełen atrakcji.
Nasi goście mieli okazję zmierzyć się w wielu konkurencjach siłowych z użyciem oczywiście materiałów budowlanych. Kolejne szkolenie tym razem Dekarskie już niebawem!


23 marzec firma Velux w Borkowie

Śniadanie z firmą Velux

W dniu 23.03.2017  w naszym oddziale w Borkowie zorganizowaliśmy wspólnie z firmą VELUX „śniadanie-warsztaty dla wykonawców”. Połączone ze szkoleniem produktowym z tematyki okien dachowych.

Szkolenie polegało na prezentacji najnowszej  gamy asortymentowej  firmy VELUX.  Wraz z praktycznym pokazem najnowszych rozwiązań stosowanych w oknach połaciowych: rolety, markizy, rekuperatory. Uczestnicy mogli zobaczyć i osobiście przekonać się jak działają powyższe rozwiązania.

Przygotowaliśmy poczęstunek w postaci śniadania i kawy. Z naszego zaproszenia skorzystało kilka grup wykonawców. Którzy dzięki profesjonalizmowi ze strony producenta  brali aktywny udział i wyrazili zainteresowanie prezentowanym asortymentem. Była, to również okazja do przeszkolenia naszej załogi.


NOWOŚĆ! KRĘGI BETONOWE

Nowość w oddziale Rokocin

W tym roku poszerzyliśmy nasz asortyment o kręgi betonowe, łączone na zaprawę wodoszczelną
od fi 800 do fi 1800 oraz łączone na gumową uszczelkę od fi 1000 do fi 1500.
Posiadamy również wszelkie materiały związane z kręgami tj. dennice, pokrywy, pierścienie wyrównujące, pierścienie odciążające, rury betonowe oraz rury kanalizacyjne.
Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału.
Rokocin 2C


23 marzec – Śniadanie z firmą Velux

23 marca w naszym oddziale w Borkowie odwiedzi nas firma Velux, która przedstawi nam swoją najnowszą ofertę.
Serdecznie zapraszamy!


22 marzec – Śniadanie z firmą Bolix oraz HARDY

Serdecznie zapraszamy 22 marca na śniadanie z firmą Bolix oraz HARDY.
Tematyką spotkania będzie deska elewacyjna i elementy dekoracyjne z użyciem profesjonalnych narzędzi malarskich.
Nie może was tam zabraknąć!


Śniadanie w Gdańsku

Firmy Atlas i H+H w Gdańsku

W dniu 15.03.2017  w gdańskim oddziale zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Atlas i H+H „śniadanie-warsztaty dla wykonawców”.  Połączone ono było ze szkoleniem produktowym z tematyki: nowoczesne rozwiązania w budownictwie: system H+H oraz innowacyjna metoda mocowania płyt: Atlas M-SYSTEM.

Szkolenie polegało na prezentacji  gamy asortymentowej  firmy H+H oraz praktycznej prezentacji zastosowania  M-SYSTEM-u. Uczestnicy mogli zobaczyć i osobiście spróbować jak profesjonalnie i szybko można budować zabudowy przy użyciu tego systemu.

Przygotowaliśmy poczęstunek w postaci śniadania i kawy. Z naszego zaproszenia skorzystało kilka grup wykonawców. Którzy dzięki profesjonalizmowi ze strony producenta  brali aktywny udział i wyrazili zainteresowanie prezentowanym asortymentem. Była, to również okazja do przeszkolenia naszej załogi.


14 marzec – Śniadanie z firmą Sika

14 marca zapraszamy do naszego oddziału w Rokocinie.
Tym razem na nasze cykliczne spotkania z producentami zaprosiliśmy firmę Sika
Tematyką spotkania będzie technologia izolacji.


22 lutego – Velux oraz Rawlplug w Rokocinie

22 lutego w naszym oddziale w Rokocinie, gościliśmy na cyklicznych śniadaniach z producentem firmy Velux oraz Rawlplug.
Głównym tematem spotkania były dachy oraz sprzęt dekarski.
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.


15 marzec – Śniadanie z firmą Atlas oraz HplusH

15 marca zapraszamy na spotkanie z firmą Atlas oraz HplusH w naszym oddziale w Gdańsku.
Na spotkaniu firmy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania w budownictwie.


1 marzec – Śniadanie z firmą Jawar w Tczewie

1 marca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Śniadanie z producentem”. Firma Jawar w naszym oddziale w Tczewie, omówi temat związany z ceramiką kominową.
Serdecznie zapraszamy.

 


Firma Master w Tczewie

22 lutego do naszego oddziału w Tczewie przyjechali „Experci nie tylko od gładzi” czyli firma Master. Tematyką spotkania był pokaz nakładania maszynowego gładzi.
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zapraszamy na kolejne śniadania z producentami.


Spotkanie z firmą Kleib – Rokocin

16 lutego w naszym oddziale w Rokocinie mieliśmy okazję gościć firmę Kleib na naszych cyklicznych śniadaniach z producentem.
Tematyką spotkania była hydroizolacja budynków oraz ocieplenia na wełnie i styropianie.
Firma Kleib przedstawiła nam swoją nową markę produktów do wykonywania hydroizolacji – KLEIB HYDROIZO


Knauf Insulation w Borkowie

14 lutego zaprosiliśmy naszych klientów na spotkanie ze specjalistą firmy Knauf Insulation.
Nowoczesna technologia produkcji wełny powoduje, że jest ona bardzo przyjazna dla wykonawców: bezpyłowa, nie zawiera formaldehydów, przyjazna dla środowiska, brak konieczności sznurkowania. Produkty prezentowane przez firmę Knauf Insulation wzbudziły wśród wykonawców duże zainteresowanie.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie.
2017-02-14 07.50.08-3 2017-02-14 07.50.08-4 2017-02-14 07.50.30 2017-02-14 08.30.46 2017-02-14 08.30.51


22 luty – Śniadanie w Rokocinie Velux i Rawlplug

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmą Velux oraz Rawlplug.

Spotkanie odbędzie się w naszym oddziale w Rokocinie 22 lutego od 7:00
Zapraszamy.


22 luty – Tczew z firmą Master

Eksperci nie tylko od gładzi zapraszają na prezentację swoich produktów.

22 luty Broker Tczew od 7: 00

Zapraszamy


16 luty – Spotkanie z firmą Kleib w Rokocinie

16 lutego zapraszamy do kolejne spotkanie z cyklu śniadanie z producentem. Tym razem na spotkanie z firmą Kleib zapraszamy do naszego oddziału w Rokocinie.

 

 


Spędź poranek 14 lutego w Borkowie – Knauf Insulation zaprasza na prezentację

Zapraszamy do naszego oddziału w Borkowie. 14 lutego od 7:00 śniadanie ze specjalistą z firmy Knauf Insulation, na którym rozszerzymy wiedzę na temat ocieplenie i izolacji naszych domów.
Zacznij oszczędzać ciepło i przyjdź na spotkanie z ekspertem Knauf Insulation do naszego oddziału w Borkowie.


1 luty śniadanie z firmą Master w Rokocin

1 lutego zaprosiliśmy na spotkanie oraz prezentację produktów firmy Master. Poniżej fotorelacja z wydarzenia. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne.

 


2 luty firma Master w Gdańskim oddziale

W dniu 02.02.2017  w gdańskim oddziale zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Master „śniadanie-warsztaty dla wykonawców” połączone ze szkoleniem produktowym z producentem gotowych mas szpachlowych firmy Master oraz pokaz maszynowego nakładania gładzi. Szkolenie polegało na prezentacji  gamy asortymentowej gotowych mas szpachlowych. Oprócz zapoznania się z wiedzą techniczną każdy uczestnik mógł zobaczyć i osobiście spróbować jak profesjonalnie i szybko można nakładać masy szpachlowe przy użyciu agregatów natryskowych.

Przygotowaliśmy poczęstunek w postaci śniadania, kawy i słodyczy. Z naszego zaproszenia skorzystało kilka grup wykonawców, którzy dzięki profesjonalizmowi ze strony producenta  brali aktywny udział i wyrazili pozytywne opinie o szkoleniu i asortymencie. Każdy z uczestników otrzymał kilka próbek różnych mas szpachlowych z asortymentu producenta. W trakcie szkolenia również nasi handlowcy skorzystali z  okazji aby ugruntować swoją wiedzę.

 

 


Z cyklu „Śniadania z Producentem” 1 i 2 luty – firma Master

Serdecznie zapraszamy
1 lutego do naszego oddziału w Rokocinie 2 C oraz 2 lutego do Gdańska ul.Galaktyczna 38 na cykliczne szkolenia dla wykonawców.
Tym razem w naszych oddziałach zagości firma Master.
Na szkoleniach odbędzie się pokaz nakładania maszynowego gładzi. Smaczne kanapki i pyszna kawa dla każdego uczestnika spotkania. Nie może Cię tam zabraknąć.

 

1 luty – Rokocin 2C
2 luty – Gdańsk ul. Galaktyczna
Zaczynamy o godz. 7:00
Zapraszamy!


Tylko do 28 lutego promocyjne ceny na kominki JOTUL

My się zimy nie boimy!
Tylko do 28 lutego promocyjne ceny na kominki firmy Jotul. Sprawdź specjalną ofertę.
Zapraszamy do naszych oddziałów.

Autoryzowane Salony Kominkowe :
Tczew; al. Solidarności 29
Rokocin; Rokocin 2c

Pełna oferta pod linkiem:
Folder_Promocja_201701-201702-PL-v1-LR


Nowe modele kominków już w naszej ekspozycji.

Kolejne modele kominków firmy Jotul w promocyjnych cenach!
Tylko w naszych autoryzowanych punktach sprzedaży:
*Starogard Gdański, Rokocin 2C
*Tczew, al.Solidarności 29
Zapraszamy do Galerii Neptun aby zapoznać się z naszą ekspozycją kominków z Norwegii !


Spotkanie z Knauf Insulation – Gdańsk

W dniu 05.12.2016 naszym Gdańskim oddziale zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Knauf Insulation  szkolenie dla wykonawców- „Zimowe rozwiązania w budownictwie.”
Szkolenie polegało na prezentacji asortymentu izolacji termicznych firmy Knauf Insulation, każdy uczestnik mógł oprócz zapoznania się z wiedzą katalogową pracować z produktem: docinanie i montowanie w specjalnie przygotowanej konstrukcji. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania.

 


Mrozoodporne zaprawy – Oddział w Rokocinie zaprasza – 1 grudnia od 7:00

Serdecznie zapraszamy 1 grudnia do naszego oddziału w Rokocinie.
Tylko u nas, dowiesz się o zaprawach mrozoodpornych. Zapraszamy już w czwartek od 7:00 na spotkanie ze specjalistami.

1-grudzien-bertos


Uroczystość Jubileuszowa w Centrum Biznesu Szwarc (16-11-2016)

W środę 16 listopada br., Zarząd firmy Broker, zaprosił swoich Dostawców i Wykonawców, którzy nie mogli uczestniczyć w Jubileuszu zorganizowanym we wrześniu br.
Zarząd naszej firmy tym spotkaniem, chciał podziękować za lata owocnej współpracy i przygotował, specjalna uroczystość Jubileuszową która odbyła się w zmodernizowanym i nowoczesnym Centrum Biznesu Szwarc w Starogardzie Gdańskim.
Na spotkaniu zostały wręczone Złote Odznaki dla „Zasłużonych Dla Budownictwa” które Kapituła Odznaki, przyznała Właścicielom firm, na wniosek złożony przez  Zarząd firmy Broker. Prestiżowe wyróżnienia, w branży budowlanej wręczał Prezydent Starogardu Gdańskiego Pan Janusz Stankowiak.
Podziękowania za dotychczasową współpracę z firmą Broker, z rąk Pana Prezydenta oraz Prezesa Zarządu, otrzymali również Dostawcy i Wykonawcy współpracujący z firmą od wielu lat.

Wszystkim Gościom, serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy Wam i sobie, równie owocnych kolejnych 25 lat.


Przeżyjmy to jeszcze raz. Jubileusz 25-lecia firmy BROKER


28 września – Zapraszamy na Śniadanie do Rokocina

Już w tą środę od 7:00, zapraszamy do naszego najnowszego oddziału w Rokocinie, na śniadanie ze specjalistą firmy Knauf Insulation.
Tylko w tym dniu: pyszne kanapki, smaczna kawa, porady specjalistów, dodatkowo tylko w tym dniu od 7:00 – do 11:00 KAŻDY KLIENT OTRZYMA UPOMINEK DO 100 zł ! *
Przyjdź! Nie może Cię tu zabraknąć.

Promocja dotyczy „Śniadania z wykonawcą – Knauf Insulation” które odbędzie się w naszym oddziale przy ul. Rokocin 2c, w dniu 28 września 2016r. od godziny 7:00 do 11:00. 
Klienci który przyjdą w wyznaczonym terminie, do naszej placówki otrzymają upominek do wartości 100 zł brutto.
Każdemu klientowi przysługuje 1 upominek, który nie podlega zwrotowi oraz reklamacji.
Towar nie może zostać również zamieniony na gotówkę. 

Firma BROKER świętowała hucznie swoje 25-lecie

W sobotę 10.09.2016r. nasza firma zaprosiła swoich Dostawców oraz Wykonawców na Srebrny Jubileusz, który zorganizowaliśmy w Centrum Wypoczynkowym „Twardy Dół”

Chcą w szczególny sposób podziękować naszym wykonawcom oraz pracownikom którzy w ponadprzeciętny sposób przyczynili się do rozwoju budownictwa, nasza firma wystąpiła do Kapituły Odznaki „Zasłużony dla Budownictwa” o nadanie wybranym osobom Złotej Odznaki „Zasłużony Dla Budownictwa”. Po rozpatrzeniu wniosków, Kapituła przyznała wyróżnienie wszystkim zgłoszonym osobom.
Prestiżowe wyróżnienia, w branży budowlanej wręczał Prezydent Starogardu Gdańskiego Pan Janusz Stankowiak.
Podziękowania za dotychczasową, owocną współpracę z rąk Prezesa Zarządu Mariusza Szwarc, oraz Wiceprezesa Wojciecha Hillera otrzymali również Dostawcy i Wykonawcy.

Wieczorną galę uświetnił występ popularnego kabareciarza i aktora Cezarego Pazury, oraz wokalista Przemysława Radziszewskiego.


7 września zapraszamy do Rokocina na „Śniadanie z firmą IZOLEX”

Serdecznie zapraszamy 7 września do naszego najnowszego oddziału w Rokocinie 2C, gdzie w godz. 7.00-12.00 odbędzie się  „Śniadanie ze specjalistami z zakresu hydroizolacji”.
Tym razem do cyklicznych szkoleń zaprosiliśmy przedstawiciela firmy IZOLEX, który opowie o konserwacji i gruntowaniu PAP. Wszystkie porady i prezentacja, odbędą się przy pysznej kawie i śniadaniowych kanapkach. Serdecznie zapraszamy

 


Sala Patronacka w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Noblistów Polskich w Starogardzie Gdańskim.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 to nie tylko rozpoczęcie nauki ale i niespodzianka dla uczniów klasy Technik Handlowiec.
Zarząd naszej firmy, w ramach wieloletniej współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Noblistów Polskich w Starogardzie Gdańskim podjął się partonatu nad jedną z klas.
Salę lekcyjną wyremontowano oraz zakupiono nowe wyposażenie sali, a oficjalne otwarcie Sali Patronackiej odbyło się 1 września. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i dobrych wyników w nauce.


Stawiamy na rozwój naszych pracowników

Wspólnie z naszymi pracownikami dbamy, aby nasze usługi były najwyższej jakości a nasi klienci zadowoleni z zakupów. W związku z tym, nasza firma 23 i 24 czerwca zorganizowała dla pracowników profesjonalne szkolenia dla handlowców.

 


Stypendium od naszej firmy

Stypendium od firmy BROKER.
Od wielu lat, wspieramy finansowo młode talenty i również mobilizujemy do dalszego działania i zdobywania wiedzy. Nasza firma również w tym roku była fundatorem stypendium dla najlepszego ucznia.
Laureatem naszej nagrody została Dorota Czubkowska – najlepsza uczennica Technikum Handlowego Zespołu Szkół Ekonomicznych in. Noblistów Polskich w Starogardzie Gdańskim.
Gratulujemy wspaniałych wyników!


Targi Stare Pole 18-19.06.2016

Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu, to jedne z największych targów w Polsce, dedykowane osobom chcącym zakupić maszyny rolnicze, inwentarz oraz materiały budowlane i wszystko do ogrodu.
Targi które odbyły się 18 i 19 czerwca 2016, zgromadziły 600 wystawców i około 45 tysięcy zwiedzających.

W tym roku, nasza firma również wzięła udział w tym przedsięwzięciu i oprócz materiałów budowlanych, zaprezentowała się z ofertą Najnowszego Marketu Budowlanego MRÓWKA w Malborku.

Ogrodzenia, ławki ogrodowe, kosiarki, grille oraz krzewy, to tylko niektóre produkty jakie oferowaliśmy Państwu na naszym stoisku. Ponadto, wszystkie produkty które znalazły się w naszej ekspozycji targowej, mogli Państwo zakupić w atrakcyjnych cenach.

Nie zapomnieliśmy również o wyjątkowej ofercie na materiały budowlane, więc specjalnie z okazji Targów, przygotowaliśmy promocyjne ceny na dachówki oraz chemię budowlaną.

Wszystkim naszym klientom dziękujemy i zapraszamy do naszych marketów.

 


Targi w Lubaniu już za nami

W dniach 04 – 05.06.2016  r. w Lubaniu k. Kościerzyny uczestniczyliśmy w XXV Pomorskich Targach Rolno – Przemysłowych.
Na naszym stoisku można było skorzystać z specjalnej oferty cenowej na zakup materiałów firmy Leier  oraz zapoznać się z nowościami firm Majster Pol oraz Icopal.
Nasi eksperci pokazali Państwu wiele ciekawych metod nowoczesnej budowy domów oraz remontu mieszkań. Wszystkim naszym gościom którzy odwiedzili nasze stoisko służyliśmy poradą w doborze najlepszych produktów.
Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy i zapraszamy do naszych oddziałów.

 

 


4-5 czerwiec Targi w Lubaniu

Już w ten weekend, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XXV Pomorskich Agro Targach i Pomorskiej Wojewódzkiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu.


Wielkie otwarcie marketu i hurtowni budowlanej Broker w Rokocinie.

W środę 25 kwietnia o 9.00 odbyło się wielkie otwarcie nowoczesnego marketu i hurtowni budowlanej w Rokocinie.
W oficjalnym otwarciu placówki udział wzięli przedstawiciele instytucji samorządowych i Starogardzkiego Klubu Biznesu, miejscy radni oraz dostawcy.
Po uroczystym przecięciu wstęgi, zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić obiekt i zapoznać się ze szerokim asortymentem, który już od teraz jest dostępny dla wszystkich klientów.
Otwarcie uatrakcyjniły spotkania z przedstawicielami producentów materiałów budowlanych, niespodzianki z konkursami oraz specjalnie przygotowane na tę okazję specjały z Centrum Wypoczynkowego Twardy Dół. Licznie przybyli klienci, którzy z niecierpliwością czekali na otwarcie nowo powstałego Marketu, bardzo pozytywnie ocenili profesjonalną obsługę oraz atrakcyjną ofertę asortymentową.

Broker to lider rynku budowlanego. Sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, doskonałej znajomości sektora budowlanego i potrzeb lokalnych rynków, a także bogatej ofercie usług.
Broker oferuje innowacyjne pomysły i wiedzę fachowców w zakresie nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa domów oraz korzystne ceny w markecie budowlanym. W asortymencie posiada produkty, które mogą być pomocne przy budowie i remoncie domu lub mieszkania. Ponadto Najnowszy Market Budowlany w Rokocinie posiada własny węzeł betoniarski.

Nowy Market Budowlany firmy Broker w Rokocinie otwarty jest
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00, w sobotę 7.00 – 14.00.

Wszystkich klientów serdecznie zapraszamy!


Jubileusz 25-lecia

Rok 2016 jest dla nas rokiem szczególnym. Z wielką dumą i radością informujemy że w tym roku firma BROKER obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności.

Jubileusz 25-lecia jest doskonałą okazją, aby podziękować naszym Partnerom i Pracownikom – dzięki którym istniejemy od tylu lat i w ramach podziękowania, zaprosiliśmy Państwa 7 maja do Centrum Wypoczynkowym Twardy Dół.

Na bankiecie wyróżniliśmy naszych pracowników z najdłuższym stażem oraz tych,  którzy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju naszej firmy. Uroczystość uświetnił występ Przemysława Radziszewskiego – finalistę programu  „Must Be The Music”. Dla wszystkich zaproszonych gości przygotowaliśmy również liczne atrakcje.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz aktywny udział w przygotowanym programie wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że z takimi pracownikami i partnerami, nie zabraknie nam powodów by uroczyście obchodzić kolejne rocznice.
https://www.facebook.com/brokerstarogard/

 1MPF_00831MPF_0071 1MPF_0081  1MPF_0094 1MPF_0257 1MPF_0240 1MPF_0232 1MPF_0110 1MPF_0102  1MPF_0680  1MPF_0614 1MPF_0500 1MPF_0468 1MPF_0446 1MPF_0368 1MPF_0363 1MPF_03491MPF_0636


Piknik z firmą BOLIX

W dniu 12 maja w naszym oddziale Tczew odbył się Piknik z firmą BOLIX, na którym zaprezentowano elementy dekoracyjne na elewacji.
– deska elewacyjna
– tynk Deco Mika
– efekt betonu
To tylko nieliczne materiały firmy BOLIX, jakie można kupić w naszych oddziałach w konkurencyjnych cenach.
Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na zakupy
Więcej na naszym profilu.
https://www.facebook.com/brokerstarogard/posts/1330942910265944

 

20160512_08014720160512_073405 20160512_073435 20160512_073901 20160512_073909 20160512_073922 20160512_073930 20160512_073932 20160512_074254 20160512_074422 20160512_074621 20160512_074648 20160512_074844 20160512_075230 20160512_080002 20160512_080059


Plaża w Starogardzie już dostarczona

Nasza firma, po raz kolejny ma przyjemność uczestniczyć we wspólnych działaniach Włodarzy miasta Starogard.
Dostarczyliśmy piasek, który utworzył miejską plażę. Czekamy tylko na oficjalne otwarcie ogródków i nasz Starogardzki Rynek, zamieni się w „Letnią Plaże” na która już teraz serdecznie zapraszamy.

Więcej na naszym profilu:
www.facebook.com/brokerstarogard

plaża 1 plaża 2 plaża 3


23 kwiecień – WIELKIE OTWARCIE marketu MRÓWKA w Malborku

Już w przyszły weekend (23 kwietnia) o godzinie 9:00 Wielkie otwarcie marketu MRÓWKA !
W tym dniu, co godzinę dla naszych klientów KONKURS zakupowy – m.in. do wygrania: ekspres do kawy, rower, smart watache i wiele innych.
Dla najmłodszych Specjalna strefa dla dzieci – malowanie twarzy i konkursy rysunkowe,
Z tej też okazji w naszym markecie mnóstwo asortymentu w promocyjnych cenach.
A o godz. 17.00 – FINAŁ i wręczenie nagrody głównej, wysokiej klasy TV.
Dodatkową atrakcją tego dnia jest LOT BALONEM.
Zapraszamy!
23 kwiecień godz.: 9:00

Mrówka Malbork
Al. Wojska Polskiego 462, Malbork

Więcej szczegółów na
https://www.facebook.com/PSB-Mr%C3%B3wka-Malbork-835359503260456/


Szkolenie z firmą MASTER

W dniu 18.03.2016 w oddziale Tczew odbyło się śniadanie z firmą Master.
Teorię i praktykę prowadzili wyspecjalizowani pracownicy firmy. Spotkanie z Wykonawcami było bardzo owocne uczestnicy mieli możliwość spróbowania maszynowego nakładania i obróbki gładzi szpachlowej.

20160318_073307 20160318_074402 20160318_072859 20160318_072535 20160318_072232 20160318_072014 20160318_071951 20160318_071820


Ekspozycja w Galerii Neptun – Hormann

„OTWÓRZ SIĘ Z HORMANNEM” – to kolejna oferta jaką przygotowaliśmy dla Państwa.
Możliwość zapoznania się z asortymentem firmy Hormann oraz specjalnie przygotowane RABATY pozwolą Państwu komfortowo wykończyć swój dom.
Na stoisko z wystawą bram oraz drzwi zapraszamy do Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim.

Serdecznie zapraszamy.(Szczegóły promocji u naszych doradców)

 

IMG_0431 IMG_0429

IMG_0425IMG_0433

 

IMG_0422 IMG_0397


Broker Inwestycje – Targi Mieszkań i Domów 5-6 marzec 2016

Już w ten weekend (5-6 marca) zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska G8 na Trójmiejskich Targach Mieszkaniowych, które odbędą się w Amber Expo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Podczas imprezy będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu nasze najnowsze inwestycje – Osiedle Green Park oraz Osiedle Parkowe. Dla uczestników targów przewidzieliśmy upust cenowy na zakup mieszkania. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

FISZKA_GDANSK_2016


Wystawa kominków Jotul – Starogard Gdański

Zapraszamy Państwa do odwiedzenie wystawy kominków firmy „Jotul” którą zorganizowaliśmy w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim.Tylko teraz, odbierz w naszym oddziale przy ul. Derdowskiego 4, w Starogardzie Gdańskim „KUPON RABATOWY” i skorzystaj z wyjątkowej promocji. Zapraszamy!
IMG_0166IMG_0161IMG_0153IMG_0156IMG_0164 IMG_0152IMG_0142

 

 


Spotkanie z producentem – Wkręt-met, Wienerberger oraz Dewalt

18 sierpnia (wtorek) od godz. 7:00 zapraszamy do naszego oddziału w Starogardzie gdzie dla naszych klientów, przygotowaliśmy prezentację produktów firm: Wienerberger, Wkręt-met oraz Dewalt. W tym dniu specjaliści zaproszonych firm, pokażą nam w jaki sposób prawidłowo wykorzystywać ich materiały, tak aby uniknąć błędów budowlanych i w pełni wykorzystać walory każdego z produktów. Dodatkowo specjalnie na tą okazję, przygotowaliśmy specjalne promocje na wybrane produkty oraz wyśmienite kanapki i kawę. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z producentami: Dewalt, Wienerberger, Wkęt-Met

18 sierpnia zaprosiliśmy wszystkich na prezentację firm: Dewalt, Wienerberger oraz Wkręt Met zorganizowaną w naszej placówce przy ul. Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim. W tym dniu przygotowaliśmy dla Państwa specjalne ceny na prezentowane produkty oraz odbył się konkurs zręcznościowy. Zwycięzcom gratulujemy!
Szczegóły na naszym profilu:
www.facebook.com/brokerstarogard


Targi Stare Pole 12-13.09.2015

W dniach 12 – 13 września 2015 r. nasza firma zaprezentowała się na XXI Jesiennych Targach Ogrodniczo – Nasiennych w Starym Polu. Doradcy naszych firmy udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące materiałów budowlanych oraz zapraszali do zapoznania się z nasza nową gazetką promocyjną. Wszystkim osobą którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do naszych oddziałów.


Warsztaty z firmami: Knauf i Naici

22 września od 7:00 zapraszamy na warsztaty z firmami Knauf oraz Naici do naszego oddziału w Starogardzie. Pokazy montażu oraz nowe produkty, konkursy to tylko nieliczne atrakcje jakie czekają wszystkich uczestników.


22 wrzesień Knauf i Naici – spotkanie z producentem

Spotkanie z producentem

We wtorek (22/09/15) zaprosiliśmy Państwa do naszego oddziału w Starogardzie na „Śniadanie z producentem: Kanuf oraz Naici. Specjaliści z zaproszonych firm, odpowiadali na Państwa pytania dotyczące montażu oraz nowościach na rynku. Firma Naici zaprezentowała płynne papy żywiczne hydroizolacyjne oraz szeroką gamę żywic i specjalnych produktów przeznaczonych dla przemysłu budowlanego. Przedstawiciele firmy Kanuf, przybliżyli wszystkim zainteresowanym prawidłowy sposób montażu profili Sheetrock, narożników schodkowych „Miami” oraz profili zewnętrznych półokrągłych „Santa Fe”. Wszyscy zaproszeni producenci, przygotowali dla Państwa materiały na których można było wypróbować osobiście wszystkie zaproponowane w tym dniu produkty firm Knauf oraz Naici. Wszystkie wymienione oraz wiele innych informacji można było uzyskać na dzisiejszym spotkaniu. Które odbyło się przy filiżance kawy i specjalnie przygotowanych na tą okazję przekąskach.
Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie.