Przedstawiciel Handlowy – Gdańsk | Broker

Specjalista ds. marketingu – Starogard Gdański

Hurtownie materiałów budowlanych Broker poszukują specjalisty ds. marketingu.

Zakres obowiązków:
- zajmowanie się mediami społecznościowymi oraz stroną internetową
- kontakt z mediami, nawiązywanie współpracy
- działania promocyjne podnoszące sprzedaż
- prowadzenie samodzielnie działań Google ADS
- współpraca z innymi działami firmy oraz kontrahentami (producentami, agencjami reklamy, programistami itp.)

Wymagania:
- sprawne poruszanie się po Facebook Business, Instagram, Google ADS
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- umiejętność związane z analizą danych
- doświadczenie na stanowisku marketingowca mile widziane

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w miarę osiągniętych rezultatów
- możliwość wprowadzaniu własnych pomysłów
- uczestnictwo w szkoleniach/targach ogólnopolskich
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Brak załączonych plików.