Z cyklu 30 lecie Brokera!

Z cyklu 30 lecie Brokera! 😀
Na początek weekendu wracamy do wspomnień z lat 90-tych.
W 1995 roku otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży w Starogardzie Gdańskim – przy ulicy Juranda ze Spychowa 6. To tutaj w pierwszych latach mieściła się księgowość i kadry. Zakupiliśmy także naszą pierwszą sztaplarkę, która znaczenie ułatwiła nam prace. Wyobrażacie sobie ładować ciężki towar bez takiego sprzętu? Jak już wspominaliśmy początki były trudne 😁
🚛🚛W tym czasie bardzo prężnie rozwijał się również nasz transport zagraniczny. Zakupiliśmy dwa samochody z licencjami i trzy koncesje na transport do Czech i Słowacji. W wyniku rozwoju firmy w ’97 roku podjęliśmy decyzję o oddzieleniu działalności handlowej od transportowej. Takim sposobem powstała firma Broker – Trans Iwona Szwarc, która funkcjonuje do dzisiaj. Świadczy ona usługi transportowe międzynarodowe i krajowe.
🔧🔨 W 1996 roku powstała kolejna hurtownia w Starogardzie – tym razem przy ulicy Lubichowskiej. W tym miejscu powstał także nasz warsztat samochodowy – dzięki któremu prace naprawcze nie musiały odbywać się pod chmurką. Prywatnie Pan Mariusz Szwarc zamieszkał tam wraz z rodziną.
30 lat razem – Broker buduj z nami!
Już niedługo kolejne ciekawostki z życia Brokera! Wypatrujcie!
A już w przyszłym tygodniu niespodzianka konkursowa!
Zapraszamy do obserwowania naszego profilu 🥳